baner kup bilet 3.JPG
baner.JPG
images.jpg
na rauszu.jpg
Wyszukiwarka
banerek repertuar.JPG
banerek dofinansowanie.JPG
baner RDK.JPG
baner facebook kino.JPG
baner PARKINGI kino.JPG
PYW-kina-750x200 regular.jpg
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Wtorek, 15.09.2020
Środa, 30.09.2020
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 183
Trolle 2

źródło: youtube

30 października - godz. 17:00

31 października - godz.16:00

4-5-6-7-8 listopada - godz. 17:00

 

90 minut / USA / animowany, komedia / 2D / dubbing / b/o

reżyseria: Walt Dohrn

scenariusz: Jonathan Aibel / Glenn Berger / więcej...

Po gigantycznym sukcesie pierwszej części (ponad 340 milionów dolarów na świecie, 800 tyś. widzów w Polsce), zachwytach krytyków i widzów oraz międzynarodowych nagrodach (m.in. nominacja do Oscara® za piosenkę „Can’t Stop the Feeling” Justina Timberlake’a), czas na zupełnie nową przygodę!

W drugiej części tego międzynarodowego hitu Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez aż sześć różnych rodzajów Trolli. Co więcej, każda z tych trollo-nacji oddana jest innemu gatunkowi muzycznemu. Są to pop, funk, country, techno, rock i muzyka klasyczna. Królowa Barb, władczyni rockowych Trolli, pragnie zniszczyć inne rodzaje muzyki i uczynić z rocka jedyną istniejącą muzykę. Królowa Poppy nie zamierza na to pozwolić i wraz z Mrukiem, Dużym i Panem Liszką postanawiają odwiedzić sześć trollowych krain, by postawić się zapędom Barb, zjednoczyć i ocalić wszystkie Trolle i gatunki muzyczne.

TROLLE 2 to wspaniała muzyczno-taneczno-filmowa przygoda, która uszczęśliwi nie tylko młodszych, ale i starszych widzów. Nie zabraknie muzycznych hitów, kolorów i tańca. Równocześnie TROLLE 2 to wspaniały przewodnik dla dzieci o różnych rodzajach muzyki oraz opowieść o przyjaźni i szacunku dla innych.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ