baner kup bilet 3.JPG
BBFL-kina-750x200.jpg
Wyszukiwarka
banerek repertuar.JPG
banerek dofinansowanie.JPG
baner RDK.JPG
baner facebook kino.JPG
baner PARKINGI kino.JPG
Poniedziałek, 15.06.2020
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 161
Bad Boys For Life

źródło: youtube

8-9 lipca - godz. 19:30

11 lipca - godz. 19:30

14-15 lipca - godz. 19:30

 

123 minuty / USA / Sensacyjny / 2D / napisy / od 15 lat

 

Reżyseria: Adil El Arbi, Bilall Fallah

Scenariusz: Joe Carnahan, Chris Bremner

Na podstawie historii autorstwa: Petera Craiga, Joe Carnahana oraz Chrisa Bremnera

Dzięki dwóm pierwszym częściom kultowej dziś serii „Bad Boys” poznaliśmy Mike’a Lawrey’a i Marcusa Burnetta (Will Smith i Martin Lawrence), iskrzący duet, który narobił sporo zamieszania na ekranach kin całego świata. A teraz wracają, by ponownie pokazać nam, że są tak samo zabawni, niebezpieczni i nieprzewidywalni jak zawsze. Tyle że starsi…

Nie da się ukryć, Bad Boys nie są już młodzieniaszkami, jakich znaliśmy z poprzednich części. Marcus stara się spędzać więcej czasu z rodziną i powoli wycofuje się z niebezpiecznych obowiązków. Ale życie Mike’a jest zagrożone, a dla Marcusa Mike to rodzina. A rodziny nie zostawia się potrzebie.

Dla producenta filmu, legendarnego Jerry’ego Bruckheimera, ponowne odwiedziny w świecie Bad Boys to powrót do tego, co kocha najbardziej. – Film jest naładowany akcją, niesamowitymi popisami kaskaderskimi, znakomitymi nowymi postaciami oraz wieloma niespodziankami. Ale nawet jeśli ktoś nie widział poprzednich części, z łatwością wskoczy w ten świat i pokocha jego sztandarowych bohaterów – mówi Bruckheimer.

W filmie, oprócz Smitha i Lawrence’a, zobaczymy m.in. Vanessę Hudgens, Alexandra Luwiga, Charlesa Meltona oraz Nicky Jama.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ