baner kup bilet 3.JPG
BBFL-kina-750x200.jpg
Wyszukiwarka
banerek repertuar.JPG
banerek dofinansowanie.JPG
baner RDK.JPG
baner facebook kino.JPG
baner PARKINGI kino.JPG
grafika
Piątek, 24.01.2020
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 702
365 dni

Szanowni Państwo, z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd,  producent filmu Akson Studio oraz dystrybutor Next Film podjęli decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

W związku z powyższym, w terminie , w którym miał być u nas grany film " W lesie dziś nie zaśnie nikt", kino Bałtyk proponuje film "365 dni":

 

13 marca - godz. 19:30

14-15 marca – godz. 20.00

18-19-20 marca – godz. 19.30

 

115 minut / Polska / Romans, Erotyczny  / 2D / od 18 lat

 

Reżyseria: Barbara Białowąs

Scenariusz: Tomasz Klimala, Tomasz Mandes, Barbara Białowąs

Obsada: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Otar Saralidze, Bronisław Wrocławski, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger

 

 „365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej.

To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu,

w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe,

ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię.

Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

„365 DNI” – ZOBACZ TELEDYSK DO PIOSENKI Z FILMU. ROZPALA DO CZERWONOŚCI!

7 lutego do kin trafi najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku – „365 dni”. Zwiastun rozgrzał fanów do czerwoności, w ciągu pierwszej doby obejrzano go ponad milion razy. A będzie jeszcze goręcej, bo właśnie światło dzienne ujrzał utwór z filmu. Piosenkę „Feel It” wykonuje sam Michele Morrone, czyli filmowy Massimo.  

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ