baner kup bilet 3.JPG
BBFL-kina-750x200.jpg
Wyszukiwarka
banerek repertuar.JPG
banerek dofinansowanie.JPG
baner RDK.JPG
baner facebook kino.JPG
baner PARKINGI kino.JPG
grafika
Sobota, 18.01.2020
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 468
Doktor Dolittle

źródło: youtube

15-16 lutego - godz. 14:30

21 lutego - godz. 17:00

22-23 lutego - godz. 14:30

 

106 minut / USA / Familijny, Fantasy, Komedia / 2D / dubbing / b/o

 

reżyseria: Stephen Gaghan

scenariusz: Stephen Gaghan, Chris McKay

obsada: Robert Downey, Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent, Jessie Buckley, John Cena, Harry Collett, Tommy Stubbins, Marion Cotillard

Robert Downey Jr. wciela się w jedną z najsłynniejszych postaci światowej literatury w pełnej przygód nowej filmowej wersji opowieści o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Oto doktor Dolittle.

Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt.

Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami.

W wyprawie towarzyszyć mu będzie młody, pewny siebie uczeń (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwy goryl, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego niedźwiedzia polarnego oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ