baner kup bilet 3.JPG
Rypilla ciastko.JPG
polowanie-kina-750x200.jpg
750x200.jpg
Wyszukiwarka
banerek repertuar.JPG
banerek dofinansowanie.JPG
baner RDK.JPG
baner facebook kino.JPG
baner PARKINGI kino.JPG
baner.JPG
baner Kino letnie 2020 (Medium).JPG
Sobota, 19.10.2019
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 443
Bliźniak

 

W kinie "Bałtyk" wyłącznie w 3D+ !

26-27-28-29-30 listopada – godz.  20.00

 

117 minut / USA / Dramat, Akcja, Sci-Fi / 3D+ / napisy  / od 15 lat

 

reżyseria: Ang Lee

scenariusz: Billy Ray, Jonathan Hensleigh

premiera: 25 października 2019 (Polska)

Obsada: Will Smith; Mary Elizabeth Winstead; Clive Owen; Benedict Wong

 

„BLIŹNIAK” to innowacyjny action-thriller z Willem Smithem w roli Henry'ego Brogana, elitarnego zabójcy, który postanawia zostawić krwawą przeszłość za sobą i przejść na emeryturę. Nieoczekiwanie sam staje się celem. Ściga go tajemniczy młody agent, który nie tylko wygląda jak młody Henry, ale potrafi przewidzieć każdy jego ruch.  Henry wkrótce uświadamia sobie, że młody agent nie jest po prostu podobny – jest dokładną repliką Henry’ego.

Za reżyserię filmu odpowiada laureat Oscara® Ang Lee („Tajemnica Brokeback Mountain”, „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Życie Pi”).

„BLIŹNIAK” jest filmem innowacyjnym ze względów technicznych. Ang Leezdecydował się bowiem na kręcenie nowatorską technologią 120fps czyli 120 klatek na sekundę w formacie 4K 3D. Nowy format został nazwany 3D+.

 

5 faktów na temat 3D+

  1. jest rewolucyjnym cyfrowym formatem prezentującym film w prędkości 60 klatek na sekundę - ponad dwa razy szybciej niż dotychczasowa prędkość - nadając wzmocnione, w pełni wciągające wrażenie 3D. 
  1. Dzięki 60 klatkom na sekundę w 3D, które pochodzą od najbardziej doskonałej prędkości 120 klatek na sekundę, obrazy  są bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zbliżone do tego, co widzi ludzkie oko, stawiając widza w samym centrum akcji.
  1. Więcej klatek na sekundę oznacza większą głębię pozwalając widzom zobaczyć i doświadczyć o wiele więcej niż w standardowym 3D. 
  1. To podwyższone połączenie wydajności i akcji zapewnia emocjonalną podróż i wizualny spektakl jakiego życzyli sobie twórcy filmu.
  1. Taka ewolucja daje widzom najbardziej wciągające doświadczenie filmowe, z jakiego obecnie można korzystać w kinie.

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ