baner kup bilet 3.JPG
Wyszukiwarka
banerek repertuar.JPG
banerek dofinansowanie.JPG
baner RDK.JPG
baner facebook kino.JPG
baner PARKINGI kino.JPG
grafika
Poniedziałek, 22.02.2021
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 230
Obiecujaca. Młoda. Kobieta.

źródło: youtube


PREMIERA!

5 marca - godz. 16:30

6 marca - godz. 19:00

7 marca - godz. 16:30 i 19:00

10-11-12-13-14 marca - godz. 19:00

17-18 marca - godz. 19:00

 

114 minut / USA, Wielka Brytania / Dramat, Kryminał / 2D / napisy / od 15 lat

Reżyseria: Emerald Fennell

Scenariusz: Emerald Fennell

 

5 marca 2021 roku wchodzi do kin film, który bardzo długo już czeka na swoją premierę. Wyśmienite, nowe spojrzenie na zemstę i popis aktorskich zdolności Carey Mulligan.

Film, który zelektryzował publiczność na festiwalu w Sundance.

Prowokacyjny i buntowniczy.

Określany jako „arcydzieło” i „jeden z najlepszych filmów roku”.

Wszyscy mówili, że Cassie (w tej roli zjawiskowa Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości. Dziewczyna rzuca studia medyczne, wprowadza się z powrotem do zatroskanych rodziców i zaczyna pracę w lokalnej kawiarni.Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, nocą prowadzi sekretne, podwójne życie i realizuje swój mroczny plan. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę pełnego naprawienia krzywd z przeszłości.

Reżyserką i autorką scenariusza filmu jest Emerald Fennell (do tej pory aktorka: Dziewczyna z portretu, The Crown, Anna Karenina). Jej bliska przyjaciółka, Phoebe Waller-Bridge (Fleabag), zaprosiła ją do współtworzenia drugiego sezonu serialu Obsesja Eve. Jeden ze napisanych przez nią odcinków został nominowany do nagrody Primetime Emmy Award. Fennell poszła za ciosem i zajęła się fabularnym debiutem. Tak powstała OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA, niesamowita kombinacja kina zemsty, komedii romantycznej i mrocznego thrillera okraszona świetną muzyką i genialnymi stylizacjami.

Film otrzymał aż 4 nominacje do tegorocznych Złotych Globów (Najlepszy film, Najlepsza aktorka, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz).

OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA to absolutna pozycja obowiązkowa!

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ